Collé Rental & Sales – GRATIS hoofdtribune toegangskaarten RTL GP Masters of Formula 3 op het Circuit Zolder 10 augustus.



Collé Rental & Sales heeft enkele duizenden gratis toegangskaarten ter beschikking voor de hoofdtribune RTL GP Masters of Formula 3 op het Circuit Zolder 10 augustus.
Deze gratis Collé Rental & Sales toegangskaart dient men te downloaden en in te vullen en daarna af te geven bij de kassa. Let op!!! Deze toegangskaart is alleen bestemd voor de hoofdtribune en niet voor de paddock.


Klik hier om de GRATIS Collé Rental & Sales hoofd-tribune toegangskaarten RTL GP Masters of Formula 3 op het Circuit Zolder 10 augustus te downloaden.

Indien je op de hoogte wil blijven over het Collé Rental & Sales BRL Racing Team dien je de toegangskaart ook te mailen naar colleracingteam@gmail.com. Je ontvangt dan na iedere race een uitgebreid verslag met foto’s en laatste nieuws over ons team.

Meer info RTL GP Masters of Formula 3!
De RTL GP Masters of Formula 3, de enige wedstrijd in Europa waarbij de beste coureurs
uit verschillende Formule 3 kampioenschappen het tegen elkaar opnemen.
Masters of formula 3, Circuit zolder, net over de grens in België.

Mis dus niets van deze actie en kom tegen inlevering van deze Collé Rental & Sales toegangskaart voor de hoofdtribune (flyer) op zondag 10 augustus GRATIS naar de RTL GP Masters of Formula 3 op Circuit Zolder. (Net over de grens in België, vlakbij Hasselt)

Aan de start verschijnen!
- RTL GP masters of formule 3
- Samsung bmw 130i cup
- Formido swift cup
- Benelux Racing League
- Dunlop Sportmaxx Clio Cup
- Formule Ford
- Toerwagen Diesel Cup
- NEC FR 2.0

Deelnemerslijst RTL GP Masters of Formula 3.
St.nr. Naam   Nat. Team
1 Nico Hülkenberg (D) ART Grand Prix
2 James Jakes  (GB) ART Grand Prix
3 Jon Lancaster  (GB) ART Grand Prix
4 Jules Bianchi  (F) ART Grand Prix
5 Franck Mailleux  (F) Signature-Plus
6 Edoardo Mortara (I) Signature-Plus
7 Robert Wickens  (CDN) Signature-Plus
8 Jean-Karl Vernay (F) Signature-Plus
9 Michael Devaney (IRL) Ultimate Motorsport
10 Ricardo Teixeira (AO) Ultimate Motorsport
11 Alistair Jackson  (GB) Ultimate Motorsport
12 Mika Maki  (FIN) Mücke Motorsport
14 Eric Janis  (CZ) Mücke Motorsport
15 Christian Vietoris (D) Mücke Motorsport
16 Max Chilton  (GB) Hitech Racing
17 Robert Merhi  (E) Hitech Racing
18 Dani Clos  (E) Prema Powerteam
19 Renger van der Zande (NL) Prema Powerteam
21 Stefano Coletti  (MC) Prema Powerteam
22 Koudai Tsukakoshi (J) Manor Motorsport
23 Sam Bird  (GB) Manor Motorsport
24 Niall Breen  (IRL) Manor Motorsport
25 Kazuya Oshima  (J) Manor Motorsport
26 Henkie Waldschmidt (NL) SG Formula
27 Jan Clairay  (F) SG Formula
28 Daniel Ricciardo (AUS) SG Formula
29 Basil Shaaban  (RL) HBR Motorsport
30 Daniel Campos-Hull (E) HBR Motorsport
33 Nick Tandy  (GB) JTR
34 Henry Arundell  (GB) Räikkönen Robertson Racing
35 Atte Mustonen  (FIN) Räikkönen Robertson Racing
36 John Martin  (AUS) Räikkönen Robertson Racing
37 Brendon Hartley (NZ) Carlin Motorsport
38 Jaime Alguersuari (E) Carlin Motorsport
39 Richard Philippe (F) Carlin Motorsport
40 Rodolfo Gonzalez (YV) Carlin Motorsport

Timeschedule RTL GP Masters of Formula 3 08 - 10 August 2008

Friday 08 August
09.05 - 09.25 Samsung BMW 130i Cup timed qualifying 1
09.35 - 10.05 NEC FR2.0 testing
10.15 - 10.35 Dunlop SportMaxx Clio Cup timed qualifying
10.45 - 11.05 Toerwagen Diesel Cup timed qualifying
11.15 - 11.35 Formula Ford timed qualifying
11.55 - 13.05 Lunchbreak
13.05 - 14.05 F3 testing
14.15 - 14.35 NEC FR2.0 timed qualifying
14.45 - 15.05 Samsung BMW 130i Cup timed qualifying 2
15.15 - 16.45 F3 testing
16.55 - 17.15 Formido Swift Cup timed qualifying
17.25 - 17.50 Dunlop SportMaxx Clio Cup race 1, 12 laps



Saturday 09 August
09.05 - 09.25 Benelux Racing League timed quallifying
09.45 - 10.15 F3 odd timed qualifying 1
10.25 - 10.55 F3 even timed qualifying 1
11.10 - 11.35 NEC FR2.0 race 2, 25 minutes
11.55 - 13.05 lunchbreak
13.05 - 13.30 Formule Ford race 3, 12 laps
13.45 - 14.15 F3 group B timed qualifying 2
14.30 - 15.00 F3 group A timed qualifying 2
15.15 - 15.45 Formido Swift Cup race 4, 12 laps
16.00 - 17.40 Toerwagen Diesel Cup race 5, 100 minutes



Sunday 10 August
10.05 - 10.25 Samsung BMW 130i Cup race 6, 10 laps
10.40 - 11.05 Benelux Racing League race 7, 12 laps
11.20 - 11.45 Formula Ford race 8, 12 laps
12.00 - 12.25 Formido Swift Cup race 9, 12 laps
12.40 - 13.05 Dunlop SportMaxx Clio Cup race 10, 12 laps
13.15 - 14.00 Demonstrations
14.10 - 14.30 Start procedure Formula 3 20 minutes
14.30 - 15.30 Masters of Formula 3 race 12, 28 laps
15.45 - 16.10 NEC FR2.0 race 11, 25 minutes
16.25 - 16.55 Samsung BMW 130i Cup race 13, 16 laps
17.10 - 17.35 Benelux Racing League race 14, 12 laps
17.45 - 18.25 Toerwagen Diesel Cup race 16 , 40 minutes
(o.v.b.)

Meer informatie op www.colleracing.nl







   



  




  
  

Reageren

Naam   E-mail Mijn url
Voer onderstaande code hiernaast in:
853edc
Onthoud mijn gegevens!